KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847352

nr 1684 7352

Oidentifierad konstnär. Tjeckien, stilleben. Signerad. Olja på pannå, 68x88 cm, yttermått inklusive ram: 75x95 cm

Utrop:

800 kr

måndag 3 mars 2025
kl 18:53:29